19Arkadiusz Matuszczyk 2'
9Łukasz Ziaja 14'
10Paweł Ziaja 2', 14', 15', 39'
  9 4

Spotkanie pomiędzy Honeywell a Prestige zapowiadało się bardzo ciekawie. Goście po wygranej w Pucharze Ligi liczyli na podtrzymanie dobrej passy. Mecz rozpoczął się na dużej intensywności, a oba zespoły były nastawione bardzo ofensywnie. Szybko zobaczyliśmy pierwsze bramki, już w 2 minucie na prowadzenie wyszedł zespół Prestige, a chwilę później Honeywell wyrównali. Mecz był bardzo zacięty, bramki zdobywane były na zmianę. Pod koniec pierwszej połowy był remis 3:3, jednak bramkę do szatni udało się zdobyć gospodarzom. Nie podłamało to jednak gości, którzy na drugą część meczu wyszli jeszcze bardziej zmobilizowani. Udało im się przejąć kontrolę nad meczem, byli skuteczniejsi pod bramką rywala i ostatecznie zwyciężyli 7:9. Mecz obfitował w wiele bramek i trzymał w napięciu do ostatnich minut.