10Piotr Drabik 19'
40'
9Artur Janc 15'
  7 7

Spotkanie pomiędzy BMZ Poland a Express Heroes, zapowiadało się bardzo interesująco. Obu zespołom zależało na jak najlepszym rozpoczęciu rundy wiosennej. W mecz lepiej weszli gospodarze, z łatwością dochodzili do sytuacji bramkowych i po dwóch szybkich golach objęli prowadzenie. Goście nie odpuszczali i starali się zaskoczyć rywali szybkimi kontratakami. Po chwili udało im się złapać kontakt, jednak niefrasobliwość w defensywie sprawiła, że pierwszą połowę przegrali 4:1. Druga połowa była już bardziej wyrównana, drużyny ostrzeliwały swoje bramki naprzemiennie. Widzieliśmy sporo ciekawych akcji ofensywnych, których znaczna część kończyła się golem. W tej części spotkania oba zespoły strzeliły po trzy bramki, co dało nam końcowy wynik 7:4. Po tym zwycięstwie BMZ Poland zajmuje pierwsze miejsce w tabeli 1 Ligi.