Soccer Barbershop Roker Zabrze vs PwC SDC

Soccer Barbershop Roker Zabrze
8 - 4

Faworytami do sięgnięcia po komplet punktów, w starciu pomiędzy Soccer Barbershop Roker Zabrze a PwC SDC, przed rozpoczęciem gry na murawie, byli gracze rozstawieni w roli gospodarzy. Piłkarze Soccer Barbershop Roker Zabrze w swoim ostatnim sezonie, a więc w rundzie Jesień 2022, zdominowali rozgrywki 1 Ligi, zdobywając tytuł mistrzowski bez żadnej porażki na koncie. Natomiast goście w zakończonym w zeszłym tygodniu sezonie zimowym, uplasowali się na 5 lokacie w tabeli Ekstraklasy, kończąc zmagania z 14 punktami w dorobku. W początkowej fazie, mecz znakomicie ułożył się dla zawodników PwC SDC. Już w 2 minucie goście wyszli na prowadzenie, po golu którego zdobył Uysal Ersoy. Natomiast kilka chwil później, drugiego gola dla PwC SDC strzelił Marek Kozień, a w kolejnej akcji na listę strzelców wpisał się także Adrian Kryjom. Po znakomitym początku w wykonaniu gości, gracze z Zabrza zdołali wrócić do gry w 8 minucie, gdy trafienie na 1:3 zaliczył Łukasz Kołakowski. Jednakże w dalszej części pierwszej odsłony, nie oglądaliśmy już bramek i przy zmianie stron utrzymał się wynik ustalony już w 8 minucie. Po zmianie stron, do dalszego odrabiania strat ruszyli gospodarze. W 22 oraz w 23 minucie bramki dla Soccer Barbershop Roker Zabrze zdobył Wojciech Działach i już na początku drugiej odsłony mieliśmy remis 3:3. W dalszej części gry, gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę na boisku, dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Ostatecznie po znakomitych drugich 20 minutach, gospodarze pokonali PwC SDC w rozmiarach 8:4.