Keywords Studios vs TPG

Keywords Studios
5 - 5
TPG

Na zakończenie sezonu zmierzyły się ze sobą KeyWords Studios oraz TPG i ten mecz miał spore znaczenie dla układu dolnej części tabeli. Pierwsi stanęli przed ostatnią szansą na wywalczenie zwycięstwa w sezonie Zima 2023, a wygrana pozwoliłaby im przeskoczyć w tabeli rywali z jedenastej kolejki. Drudzy celowali co najmniej w remis, aby utrzymać przewagę nad przeciwnikiem. Mecz mógł się podobać i zwłaszcza w drugiej połowie gry byliśmy świadkami wielu zwrotów akcji. Do przerwy wynik był remisowy i taki stan rzeczy utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra, jednak w drugiej odsłonie spotkania padał gol za golem. Choć strzelanie w tej części meczu rozpoczęli gracze KeyWords Studios, to po pół godzinie gry TPG miało dwa gole przewagi. Później do głosu doszli ponownie formalni gospodarze, ale z prowadzenia cieszyli się bardzo krótko, bowiem rywalem ponownie doprowadzili do wyrównania i ten niezwykle ciekawy pojedynek zakończył się wynikiem 5:5. Tym samym TPG zakończyło sezon pozycję wyżej, a gracze KeyWords Studios osiągnęli połowiczny sukces. Nie udało im się odnieść zwycięstwa w sezonie Zima 2023, jednak remis pozwolił im opuścić rzutem na taśmę ostatnie miesce w tabeli.