10Paweł Ziaja 8', 18', 38'
13'
BRŁukasz Wołczyk
  13 11

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Honeywell a Prestige, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do wygranej w tym pojedynku. W ostatnich tygodniach rozgrywek sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, obie ekipy w swoich starciach nie sięgały po komplety punktów, mając nadzieję na podreperowanie dorobku w tej konfrontacji. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem mierzyli się z zespołem PwC SDC. Zawodnicy Honeywell zremisowali tamten mecz w stosunku 4:4, większość bramek zdobywając w drugiej części spotkania. Natomiast goście w swoim ostatnim starciu, podejmowali zespół Netology. Zawodnicy Prestige przegrali tamten mecz 0:7, jednak wynik został ostatecznie zweryfikowany jako walkower, ze względu na występ w zespole gości nieuprawnionego zawodnika. Rywalizacja zdecydowanie lepiej rozpoczęła się dla piłkarzy Prestige. Goście wyszli na prowadzenie w 4 minucie, po bramce Pawła Konopińskiego, a kilka chwil później Paweł Ziaja dał swojej ekipie drugie trafienie. Choć przed przerwą gracze Honeywell, także mieli okazje do zdobycia gola, to jednak piłka wpadała do siatki jedynie po strzałach zawodników Prestige. Jeszcze w pierwszej odsłonie, goście zanotowali kolejne 5 trafień i przy zmianie stron widniał wynik 0:7. W drugiej części spotkania gra na murawie nieco się wyrównała, a coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić gracze Honeywell. Gospodarze zdołali po przerwie czterokrotnie umieścić piłkę w siatce rywali, w kolejnych akcjach prezentując dobry poziom sportowy. Jednakże tego wieczoru, to goście znajdowali się w wybornej dyspozycji strzeleckiej, ostatecznie wygrywając ten mecz w rozmiarach 14:4.