Netology vs Prestige

Netology
7 - 0

Gdy dwóch głównych rywali do mistrzostwa, a więc Novichem i FAMUR SA, toczyły się ze sobą bezpośredni pojedynek, Netology miał okazję do wykorzystania faktu, że co najmniej jeden z nich musiał zgubić punkty. Było jednak pewne, że Prestige będzie wymagającym przeciwnikiem i o trzy punkty nie będzie łatwo, ale lider tabeli stanął na wysokości zadania i wykorzystał swoją szansę, ogrywając rywala 7:0. Już w drugiej minucie Netology wyszło na prowadzenie i w kolejnych minutach systematycznie je powiększało. Prestige najbliższy strzelenia honorowego gola był jeszcze w pierwszej połowie, gdy piłka trafiła w słupek bramki przeciwników, ale ostatecznie zakończył on spotkanie z zerem po stronie zysków. Netology jest o dwa kroki od tytułu, ale jeszcze stanowczo za wcześnie na mrożenie szampanów. Lidera tabeli czekają bowiem dwa trudne mecze – najpierw zmierzy się on z ArchiDoc, a na zakończenie sezonu stanie naprzeciw FAMUR SA.