Prestige vs Novichem

3 - 5

Spotkanie pomiędzy Prestige a Novichem zapowiadało się niezwykle interesująco. Od początku meczu widać było skupienie na twarzach zawodników obydwu drużyn. Lepiej w spotkanie weszli zawodnicy rozstawieni jako gospodarze, czyli Prestige i w 5 minucie zdobyli oni bramkę na 1:0. W pierwszej odsłonie nie oglądaliśmy zbyt wielu okazji bramkowych i ta część gry zakończyła się wynikiem 1:0. Drugą połowę z „wysokiego C” zaczęła drużyna Novichem, która w 21 i 23 minucie strzeliła dwie bramki i wyszła na jednobramkowe prowadzenie. Na odpowiedz gospodarzy nie musieliśmy długo czekać, bo już w 2 minuty później mieliśmy wynik remisowy. Po straconej bramce na 2:2 drużyna Novichem ruszyła do ataku, widać było, że chcą wygrać ten mecz za wszelką cenę i udało im się to gdyż od 30 do 37 minuty dorzucili oni 3 trafienie na swojego konto i mieliśmy wynik 2:5. W ostatniej akcji meczu Prestige zdołało jeszcze zdobyć bramkę na 3:5 i usłyszeliśmy ostatni gwizdek w tym meczu. Gratulacje dla drużyny Novichem, która wygrała swoje piąte spotkanie z rzędu i jest jednym z kandydatów do triumfu w sezonie zimowym.