ArchiDoc vs TPG

ArchiDoc
14 - 2
TPG

Faworytem spotkania pomiędzy ArchiDoc a TPG byli gospodarze, którzy przed tą kolejką plasowali się na 4 miejscu w tabeli, natomiast TPG zajmowało 9 lokatę z dorobkiem 4 punktów. Od początku meczu było widać przewagę drużyny gospodarzy, gdyż w 2 minucie prowadzili oni już 1:0. Dwie minuty później było już 2:0, ale to nie był koniec festiwalu strzeleckiego drużyny ArchiDoc, gdyż od 7 do 10 minuty dorzucili oni trzy trafienia i w 10 minucie mieliśmy wynik 5:0. Na pięć goli gospodarzy drużyna gości odpowiedziała dwoma trafieniami. Do przerwy ArchiDoc podwyższył jeszcze swoje prowadzenie i mieliśmy wynik 6:2. W drugiej połowie oglądaliśmy kontynuację festiwalu strzeleckiego w wykonaniu gospodarzy, ponieważ dorzucili oni jeszcze 8 bramek do swojego dorobku i mecz skończył się wynikiem 14:2. Od początku do końca spotkania było widać pełną dominację gospodarczy, na co wskazuje wynik tej rywalizacji.