ING vs Netology

ING
4 - 13
Netology

Zdecydowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów, w starciu pomiędzy ING a Netology, był zespół rozstawiony w roli gościa. Piłkarze Netology przed tygodniem podejmowali ekipę Keywords Studios. Goście pokonali wówczas swoich przeciwników w stosunku 6:1, większość bramek zdobywając już w pierwszej części meczu. Natomiast gospodarze w swoim ostatnim starciu, mierzyli się z drużyną Express Heroes. Gracze ING musieli w tamtym pojedynku uznać wyższość rywali, przegrywając w rozmiarach 2:10. Licznik z bramkami bardzo szybko w tym spotkaniu otworzyli piłkarze Netology, gdyż w 2 minucie Mateusz Wicherek wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Jednak zawodnicy ING zdołali szybko odpowiedzieć swoim przeciwnikom, doprowadzając do wyrównania, po trafieniu które zaliczył Grzegorz Szewczyk. Jednakże jak się później okazało, był to ostatni ofensywny akcent gospodarzy w pierwszej połowie. W dalszej części gry przed przerwą, to gracze Netology przejęli inicjatywę na murawie, zdobywając kolejne 6 bramek. Po zmianie stron obraz gry znacząco się nie zmienił, choć piłkarze ING z całych sił starali się zmniejszyć rozmiary przegranej. Natomiast goście kontrolowali tempo rozgrywania kolejnych akcji, dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Ostatecznie bo obfitej w gole drugiej odsłonie, zespół ING przegrał z Netology 4:13.