PwC SDC vs TPG

4 - 6
TPG

Mecz, który miał być spacerkiem dla drużyny PwC SDC okazał się dużą niespodzianką. Drużyna TPG po 4 rozegranych meczach, miała straconych 70 bramek, a strzelonych tylko 9, co dawało im 0 punktów w tabeli. Mecz rozpoczął się od ataków drużyny, która była rozstawiona w roli gospodarza, natomiast w 9 minucie kontrę przeprowadziła drużyna TPG i niespodziewanie wyszła na prowadzenie, a dwie minuty później dorzuciła drugiego gola i prowadziła 0:2. Nie musieliśmy długo czekać na doprowadzenie do wyrównania przez drużynę PwC SDC, bo już w 14 minucie mieliśmy wynik remisowy, ale chwilę później do głosu doszła znowu drużyna gości i mieliśmy 2:3. Gospodarze zdołali jeszcze odpowiedź i do przerwy było 3:3. W drugą połowę lepiej weszła drużyna TPG, bo w 22 minucie zdobyła bramkę na 3:4. Gospodarze naciskali i dopięli swego, a w 28 minucie znowu mieliśmy remis. Goście nie poddali się i 6 minut później zdobyli bramkę na 4: 5, a w ostatniej akcji meczu zdołali jeszcze przypieczętować swoje pierwsze zwycięstwo w lidze i mecz zakończył się wynikiem 4:6. Ten mecz możemy określić dwoma słowami, a mianowicie „Cygi Show”, bo taka ksywa widniała na koszulce zawodnika drużyny TPG, który strzelił 5 bramek i zanotował asystę.