FAMUR SA vs Keywords Studios

FAMUR
4 - 4
Keywords Studios

Faworytem do sięgnięcia kompletu punktów w meczu pomiędzy FAMUR SA a Keywords Studios, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Piłkarze FAMUR SA przystępowali do tego starcia mając komplet punktów na swoim koncie. W ubiegły poniedziałek drużyna gospodarzy wygrała 11:3 z drużyną Honeywell, natomiast ekipa Keywords przegrała z Netology 1:6. Mecz rozpoczął się od śmiałych ataków drużyny gości, która nie przestraszyła się wyżej notowanego rywala i już w 7 minucie mieliśmy tego efekt, gdyż zdobyła ona bramkę na 0:1. Goście nabrali wiatru w żagle i 4 minuty później podwyższyli swoje prowadzenie, a do przerwy udało im się zdobyć jeszcze jedną bramkę i na przerwę schodziliśmy przy niespodziewanym wyniku, gdyż FAMUR SA przegrywał 0:3. Na początku drugiej odsłony bramkę na 1:3 zdobyli gospodarze. Zadziałało to na nich bardzo pozytywnie, bo od 28 minuty do 31 udało im się dorzucić jeszcze 3 gole i prowadzili 4:3. Gdy ekipa gospodarzy myślała już o dociągnięciu wyniku do końca, Keywords Studios postanowiło zaatakować ostatni raz i udało im się zdobyć bramkę wyrównującą w ostatniej akcji meczu. Spotkanie skończyło się wynikiem remisowym, co jest bardzo dużą niespodzianką, gdyż FAMUR SA pierwszy raz w tym sezonie stracił punkty i to z drużyną znacznie niżej notowaną.