Prestige vs TPG

5 - 5
TPG

W spotkaniu pomiędzy Prestige a TPG, faworytem do sięgnięcia kompletu punktów była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Piłkarze Prestige po dwóch porażkach z rzędu liczyli na przełamanie tej niechlubnej passy i w końcu chcieli dopisać 3 punkty na swoje konto, ale drużyna TPG postanowiła postawić im bardzo wysoko poprzeczkę. Zaczęło się tak jak każdy by się tego spodziewał, bo już w 5 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Drużyna gości w 10 minucie wyrównała wynik, co rozzłościło drużynę Prestige i w dwie minuty zdobyła ona dwie bramki. TPG w 15 minucie strzeliło bramkę kontaktową, ale na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać, gdyż w 18 i 20 minucie zdobyli oni bramki i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 5:2 dla Prestige. W drugiej odsłonie spotkania bramki zdobywali już tylko zawodnicy TPG. Strzelili oni 3 gole i mieliśmy wynik 5:5 i też oto takim rezultatem skończył się ten mecz. Można mówić o kolejnej niespodziance drużyny TPG. Goście znowu byli skazywani na porażkę, a udało im się dopisać 1 punkt do swojego dotychczasowego dorobku i wydostać się z dna tabeli.