Keywords Studios vs Netology

Keywords Studios
1 - 6
Netology

Faworytem do sięgnięcia po komplet punktów w meczu pomiędzy Keywords Studios a Netology, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Piłkarze Netology przystępowali do tego starcia, mając na koncie 7 punktów. W ubiegły poniedziałek goście pokonali zespół TPG w rozmiarach 26:2, dominując na murawie na przestrzeni pełnego wymiaru czasu gry. Natomiast gospodarze przed tą serią gier, mieli w swoim dorobku 2 „oczka”. Przed tygodniem piłkarze Keywords Studios musieli uznać wyższość ekipy PwC SDC, ulegając swoim przeciwnikom w stosunku 2:4. Konfrontacja rozpoczęła się od szybkiej i wyrównanej gry obu ekip. Wynik spotkania już w 2 minucie otworzyli gospodarze, po golu którego strzelił Dominik Kosiński. Jednak już 120 sekund później było 1:1, a tym razem na listę strzelców wpisał się gracz Netology – Paweł Kabut. Choć przed przerwą rywalizacja na murawie wydawała być się wyrównana, to w dalszej części pierwszej odsłony, do siatki trafiali już tylko goście. W 11 minucie Mateusz Wicherek wyprowadził zespół Netology na prowadzenie, a później dwie kolejne bramki na konto gości dołożył Adrian Gołębiewski. Tak więc przy zmianie stron widniał wynik 1:4. Na początku drugiej odsłony gra ponownie się wyrównała, jednak gospodarze pomimo kilku niezłych akcji, nie byli w stanie zdobyć swojego drugiego gola. Natomiast piłkarze Netology starali się kontrolować tempo tego spotkania, organizując się w kontratakach. Ostatecznie po kolejnych dwóch trafieniach zanotowanych w końcowej fazie meczu, ekipa Netology pokonała Keywords Studios 6:1, zaliczając tym samym awans na 2 lokatę w tabeli.