BRKacper Weron
19Robert Fulczyk 20', 35'
5Tomasz Kiera 33'
7Ksawery Winciersz 2', 4', 8', 18', 23'
5', 14', 15', 20', 33', 34'
9Artur Winciersz 10', 28'
10', 35'
11Kamil Jankowski 15'
18', 27'
10Denis Przybyła 10', 12', 14', 15', 27'
2'
8Adam Kowalczyk 5', 24'
28'
3Marek Jakubowski
17Piotr Haberla
6Denis Duda 3', 34', 36'
4Jacek Ruth 40'
  22 12

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Novichem a TPG, przed rozpoczęciem gry na boisku, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Przed tygodniem piłkarze Novichem podejmowali ekipę PwC SDC. Gospodarze pokonali wówczas swoich przeciwników 10:3, co było dla nich drugą wygraną w bieżących rozgrywkach Sportowej Ligi Firm. Natomiast goście w swoim poprzednim meczu, rywalizowali z drużyną FAMUR SA. Zawodnicy TPG przegrali tamtą konfrontację w rozmiarach 3:14, co było ich drugą porażką z rzędu. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi zawodników gospodarzy, którzy już po pierwszym gwizdku arbitra, ruszyli do zdecydowanego ataku. Gracze Novichem wyszli na prowadzenie już w 2 minucie gry, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Ksawery Winciersz. Natomiast kilkadziesiąt sekund później było już 2:0, a tym razem z gola cieszył się Denis Duda. W dalszej części pierwszej odsłony obraz gry nie ulegał zmianie, a gospodarze dokładali na swoje konto kolejne trafienia, przy zmianie stron prowadząc już 13:0. Po przerwie swój festiwal strzelecki kontynuowali gracze Novichem, a goście starali się wychodzić z nielicznymi kontratakami. W drugiej połowie zawodnikom TPG udało się dwukrotnie pokonać bramkarza rywali, jednak były to jedynie bramki na otarcie łez. Ostatecznie gospodarze wygrali ten pojedynek 22:2, po 4 kolejce rundy zimowej, zajmując 2 lokatę w tabeli Ekstraklasy SLF.