Prestige vs ArchiDoc

4 ECO Prestige
3 - 11
ArchiDoc

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Prestige a ArchiDoc, znajdowali się zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy. Gracze Prestige po dwóch seriach gier sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm byli liderami tabeli. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę Express Heroes 10:5, aż sześć bramek zdobywając w drugiej połowie meczu. Natomiast goście przystępowali do tego starcia z 3 punktami na koncie. Po porażce na inaugurację nowej rundy, w swoim poprzednim pojedynku piłkarze ArchiDoc byli już zwycięzcy, pokonując drużynę Honeywell 13:2. Konfrontacja rozpoczęła się od lepszej gry zawodników gości, którzy zaraz po pierwszym gwizdku arbitra ruszyli do ataku. Taka postawa przyniosła graczom ArchiDoc gola już w 2 minucie spotkania, którego zdobył Tomasz Peteja. Po tym trafieniu goście poszli za ciosem, w 8 minucie podwyższając wynik po bramce Jakuba Szymańskiego. W kolejnych akcjach zawodnicy ArchiDoc dołożyli na swoje konto jeszcze dwa gole, po 11 minutach prowadząc już 4:0. Gospodarze zdołali przed przerwą zanotować natomiast tylko jedno trafienie, które było udziałem Pawła Konopińskiego. Po zmianie stron gra na murawie nieco bardziej się wyrównała, jednak to goście nadal kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Choć piłkarze Prestige starali się z całych sił gonić wynik, nie byli w stanie nawiązać równej walki z drużyną przeciwną. Ostatecznie ekipa Prestige uległa zespołowi ArchiDoc w stosunku 3:11, tracąc tym samym pozycję lidera tabeli.