TPG

Netology

4Damian Truchel 6', 17', 20', 32', 36'
10Paweł Kabut 1', 5', 7', 10', 13', 15', 18', 24'
14', 26', 28', 33', 35', 38', 39', 40'
5Marcin Płonka
14Sebastian Lewicki 10', 18', 24', 32', 33', 35'
10'
1Radosław Ptak
2Artur Bialik 17', 20', 26', 36', 40'
13', 18', 18', 24'
18Łukasz Przybysz 32', 38', 39'
15'
21Adrian Gołębiewski 6', 8', 14', 28'
1', 7', 10'
  26 22

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed rozpoczęciem pojedynku pomiędzy Netology a TPG, znajdowali się gracze rozstawieni w roli gospodarzy. Zawodnicy Netology przystępowali do tego spotkania mając na koncie 4 punkty. W swoim ostatnim meczu gospodarze podzielili się punktami z drużyną Novichem, po wysokim remisie 7:7. Natomiast dla gości było to drugie starcie, jakie mieli do rozegrania w poniedziałkowy wieczór. Wcześniej piłkarze TPG ulegli ekipie Novichem 2:22, obie swoje bramki zdobywając w drugiej części spotkania. Rywalizacja na boisku rozpoczęła się od szybkiej gry z obu stron. Już w 1 minucie wynik w tym pojedynku otworzyli zawodnicy Netology, po golu którego autorem był Paweł Kabut. Jednak już kilka chwil później, goście zdołali doprowadzić do wyrównania, po bramce Dawida Wysokińskiego. Jednak w dalszej części pierwszej odsłony, to gospodarze przejęli już całkowitą kontrolę nad meczem. Zawodnicy Netology niemalże w każdej kolejnej akcji, dokładali na swoje konto następne trafienie, przy zmianie stron prowadząc już 14:1. Po przerwie obraz gry na murawie nie uległ zmianie. Piłka niemalże cały czas była w posiadaniu gospodarzy, którzy sukcesywnie powiększali swoją przewagę. Ostatecznie zespół Netology pokonał drużynę TPG 26:2, obecnie plasując się na lokacie tuż poza ligowym podium Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm.