Honeywell vs TPG

Honeywell
8 - 2
TPG

Po jesiennej rywalizacji, obie drużyny stanęły naprzeciw siebie po raz drugi. Tamta potyczka była pamiętna, bowiem niezwykle rzadko w naszej lidze zdarzają się wyniki bezbramkowe, a właśnie remisem 0:0 zakończyło się wspomniane spotkanie. Na krytym boisku powtórka wydawała się być niemożliwa i rzeczywiście, tym razem oglądaliśmy gole. Imponujący był początek meczu, gdy gracze Honeywell błyskawicznie zaatakowali, jakby stęsknieni na ligową rywalizacją. Efekt był piorunujący – grający w nowych koszulkach formalni goście po 6 minutach prowadzili już 5:0. W kolejnych fragmentach spotkanie się wyrównało, ale taki początek Honeywell okazał się decydujący, bowiem rywale nie zdołali odwrócić losów spotkania. Obie drużyny zdobyły jeszcze po dwa gole, zatem mecz zakończył się wygraną bardziej doświadczonej ekipy w rozmiarach takich, jaką przewagę wywalczyła sobie ona w pierwszych minutach. To zwycięstwo pozwoliło nawet Honeywell znaleźć się na fotelu lidera, ale tylko przez godzinę, gdy swój mecz zakończył Prestige.