Netology vs Express Heroes

Netology
6 - 3
Express Heroes

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Netology a Express Heroes, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. W poprzednim sezonie Sportowej Ligi Firm, zawodnicy Netology występowali na poziomie Ekstraklasy, w której zajęli drugą lokatę, do pozycji mistrzowskiej tracąc zaledwie 2 punkty. Natomiast goście w rundzie jesiennej, swoje mecze rozgrywali na poziomie 2 Ligi. Piłkarze Express Heroes zakończyli wówczas zmagania tuż poza podium, mając na koncie 7 wygranych spotkań. Rywalizacja świetnie rozpoczęła się dla zawodników gości, którzy objęli prowadzenie w 3 minucie po bramce, którą zdobył Vitalii Pshenychnyi. Jednak radość graczy Express Heroes nie trwała zbyt długo, bo już 180 sekund później gospodarze doprowadzili do remisu, a trafienie zaliczył Damian Truchel. Aż do samego końca pierwszej odsłony gra była bardzo wyrównana, jednak przy zmianie stron to piłkarze Netology minimalnie prowadzili 3:2. Na początku drugiej połowy gospodarze przejęli inicjatywę na placu gry. W 24 minucie gola na 4:2 zdobył Adrian Gołębiewski, a kilkadziesiąt sekund później ten sam zawodnik, ponownie podwyższył prowadzenie Netology. Choć goście starali się do samego końca meczu odwrócić wynik rywalizacji, ostatecznie musieli tego wieczoru uznać wyższość rywali. Ekipa Netology pokonała Express Heroes 6:3 i po pierwszej serii gier zajmuje 4 lokatę w tabeli.