9Wojciech Kowalski 9', 31', 34'
10'
  7 6

Cooler Club

Spotkanie pomiędzy Voestalpine a Cooler Club, zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, które przed tą serią gier zajmowały dwie ostatnie lokaty w tabeli 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, mając na swoich kontach po 3 punkty. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem zremisowali swoje starcie z ekipą Tenneco Gliwic 5:5, wypuszczając z rąk wysokie prowadzenie. Natomiast goście w ubiegły czwartek, musieli uznać wyższość zespołu Keywords Studios, przegrywając w stosunku 2:4. Mecz w początkowej fazie był dość wyrównany, jednak wraz z upływem kolejnych akcji, to gospodarze zaczęli osiągać przewagę na placu gry. Piłkarze Voestalpine wyszli na prowadzenie w 9 minucie, a bramkę zdobył Mateusz Bryk. Natomiast już kilkanaście sekund później było 2:0 dla gospodarzy, a tym razem na listę strzelców wpisał się Wojciech Kowalski. Przed przerwą gospodarze dołożyli na swoje konto jeszcze dwa trafienia i przy zmianie stron prowadzili pewnie 4:0. W drugiej odsłonie goście chcąc odrabiać straty nieco bardziej się otworzyli, co przyniosło im bramkę w 25 minucie. Jednak już 60 sekund później, to gracze Voestalpine po raz kolejny objęli czterobramkowe prowadzenie. Końcowe fragmenty spotkania także należały do gospodarzy i ostatecznie zawodnicy występujący w niebieskich strojach pokonali Cooler Club 7:2.