Cooler Club vs Keywords Studios

Cooler Club
2 - 4
Keywords Studios

Brak możliwości walki o medale jest zapewne rozczarowujący dla graczy KeyWords Studios, jednak musieli się oni pogodzić z brakiem awansu do grupy mistrzowskiej i postawić sobie za cel wygranie rywalizacji w drugiej części tabeli. Cooler Club ma inne problemy. Ledwie jedno zwycięstwo jesienią sprawia, że zespół zamyka stawkę i aby rzutem na taśmę odbić się od dna potrzebuje punktów jak tlenu, najlepiej jak najszybciej. Po pierwszej połowie mogło się wydawać, że czerwona latarnia ligi może sprawić niespodziankę i zrewanżować się rywalowi za porażkę z października. Cooler Club schodził bowiem na przerwę prowadząc 1:0. Druga część gry należała jednak do faworyzowanej drużyny. KeyWords Studios zdobył cztery bramki, tracąc tylko jedną i z nawiązką odrobił straty. Łupem bramkowym podzielili się Murad Gojayev i Diego Largo, którzy ustrzeili po dublecie.