Auroland vs PwC SDC

Auroland
5 - 2

Mecz, który miał dać Auroland mistrzostwo Ekstraklasy. Wiedząc, jaki wynik padł w poprzednim meczu musieli przypieczętować swoją pozycję w tabeli. Od początku było widać lekki strach zawodników Auroland, długi czas nie potrafili oni skonstruować akcji bramkowej. Na pierwszą bramkę w tym meczu czekaliśmy do 16 minut i mistrzowie wyszli na prowadzenie, 4 minuty później podwyższyli swoje prowadzenie. Zawodnicy PwC SDC nie chcieli sprzedać tanio skóry i w 26 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Auroland pokazał swoją klasę od 31 do 34 minuty, gdzie w przeciągu 3 minut strzelili oni 3 bramki i mogli już wyjmować szampany do świętowania mistrzostwa Ekstraklasy. PwC SDC było stać jeszcze na jedną bramkę i w 35 minucie ustalili wynik spotkania na 5:2. Po ostatnim gwizdku sędziego wystrzeliły szampany i mogliśmy zobaczyć fetę zawodników Auroland. Radość była jeszcze większa, bo zdobyli oni pierwsze mistrzostwo w historii. Gratulujemy drużynie Auroland i czekamy na kolejny sezon w ich wykonaniu.