FAMUR SA vs Netology

FAMUR
4 - 5
Netology

Po ostatniej porażce drużyna Netology musiała wygrać swoje spotkanie i liczyć, że Auroland przegra z PwC SDC. Od pierwszych minut zaskakująca do ataku rzucili się zawodnicy FAMUR SA i już w 4 minucie prowadzili oni 2:0. Netology staranie konstruowało swoje ataki, ale trudno im było się wstrzelić w bramkę. Udało im się to w 13 minucie i złapali kontakt z rywalem, 3 minuty później na tablicy ujrzeliśmy wynik remisowy, gdzie pięknym strzałem z połowy boiska popisał się zawodnik drużyny Netology. Na odpowiedź FAMUR SA nie musieliśmy długo czekać i w 20 minucie strzelili bramkę na 3:2 i na przerwę schodzili z jedną bramką przewagi. Druga połowa zaczęła się od mocnych ataków Netology i w 22 minucie mieliśmy remis. Kolejne minuty to ciąg dalszy ataków Netology w których dopięli swego i w 27 minucie mieliśmy rezultat 3:4. FAMUR SA postanowił nie dać za wygraną i 6 minut później złapali oni kontakt z rywalem. Netology cofnęło się po tej bramce i liczyli na swoje kontry i tak o to w 37 minucie ustalili oni wynik na 4:5 i musieli czekać na potknięcie się Auroland.