Handlog vs ArchiDoc

Handlog
4 - 7
ArchiDoc

Drużyna ArchiDoc mając już zapewniony tytuł mistrzowski w sezonie jesiennym 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, w swoim ostatnim meczu rundy, podejmowała ekipę Handlog. Przed rozpoczęciem rywalizacji w tym spotkaniu, goście mieli na swoim koncie komplet zwycięstw i chcieli utrzymać taki stan rzeczy. Przed tygodniem zawodnicy ArchiDoc pokonali zespół OTCF 4:1, większość bramek zdobywając w drugiej części meczu. Natomiast gospodarze w swoim poprzednim pojedynku, musieli uznać wyższość drużyny Sopra Steria, przegrywając w rozmiarach 1:5. Rywalizacja rozpoczęła się od bardzo wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, stwarzali sobie okazje bramkowe, jednak w początkowej fazie spotkania, to bramkarze wygrywali pojedynki z napastnikami. Sytuacja zmieniła się dopiero w 11 minucie, kiedy to Tomasz Peteja wyprowadził gości na prowadzenie. Radość piłkarzy ArchiDoc nie trwała jednak zbyt długo. Już 60 sekund później Sebastian Kurek dał wyrównanie ekipie Handlog i mieliśmy remis 1:1. Lecz jeszcze przed przerwą, to goście zadali dwa ciosy i przy zmianie stron widniał wynik 1:3. W drugiej odsłonie gra ponownie była dość wyrównana. Tuż po przerwie dla ArchiDoc trafił Sebastian Gałązka, jednak w 35 minucie Sebastian Kurek kompletując hat tricka dał wynik 3:4, nadal trzymając w grze zespół Handlog. Choć gospodarze z determinacją dążyli do wyrównania, to końcówka spotkania należała już zdecydowanie do piłkarzy gości, którzy byli w niej niesamowicie skuteczni. Ostatecznie ArchiDoc pokonał Handlog 7:4, kończąc sezon z kompletem wygranych na koncie.