MRW vs KPMG

MRW
3 - 6
KPMG

W ostatniej kolejce 2 ligi zmierzyły się zespoły, które okupują dolną część tabeli. Jedna jak i druga drużyna chciała zwycięsko zakończyć sezon 2 ligi. Od pierwszych minut było widać zaangażowanie ze strony obu drużyn. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 6 minucie spotkania dla drużyny MRW. Na odpowiedź KPMG czekaliśmy 8 minut i mieliśmy 1:1. Drugą bramkę drużyna KPMG strzeliła minutę później przy rezultacie 1:2 schodziliśmy na przerwę. W drugą połowę lepiej weszli zawodnicy KPMG, po wielu okazjach w 26 minucie w końcu wyszli oni na dwubramkowe prowadzenie. Na odpowiedź MRW nie musieliśmy długo czekać, bo gol kontaktowy padł w 27 minucie. W ostatni 8 minut meczu ujrzeliśmy, aż 4 bramki. Najpierw gola zdobyli zawodnicy KPMG, później znowu kontakt z przeciwnikiem złapali MRW, ale drużyna KPMG szybko zahamowała ich zapędy, bo od razu po rozpoczęciu od środka boiska strzelili oni na 3:5. Gdy wszyscy myśleli, że takim wynikiem zakończy się mecz zdziwili się, bo bramkarz KPMG złapał strzał i ruszył sam z kontrą i to właśnie on ustalił wynik na 3:6 dla drużyny KPMG.