Wunderman Thompson Technology vs OTCF

Wunderman Thompson Technology
3 - 7
OTCF

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Wunderman Thompson Technology a OTCF, znajdowali się gracze rozstawieni jako gospodarze. W swoich dwóch poprzednich starciach zawodnicy Wunderman Thompson Technology zainkasowali 4 punkty i mieli ochotę na kolejną zdobycz. Natomiast goście przystępowali do tego pojedynku po serii 4 porażek z rzędu, mając nadzieję na przełamanie złej passy w ostatnim meczu sezonu jesiennego 2 Ligi. Rywalizacja na początku spotkania, zdecydowanie lepiej ułożyła się dla zawodników OTCF, którzy wyszli na prowadzenie już w 4 minucie, po golu którego zdobył Krzysztof Doliński. Natomiast kilka chwil później było już 0:2, a swoje trafienie zanotował Paweł Wiatrak. Jednak gospodarze jeszcze w pierwszej odsłonie zdołali odpowiedzieć swoim rywalom. W 17 minucie dla ekipy Wunderman Thompson Technology trafił Marek Kubica i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:2. Jednak druga odsłona spotkania, była już popisem skuteczności po stronie OTCF. Goście po zmianie stron zdobyli 5 bramek z rzędu, dominując nad rywalami. Choć w końcówce gospodarze zdołali zmniejszyć rozmiary porażki, to tego wieczoru nie byli w stanie nawiązać równej walki z przeciwnikami. Ostatecznie Wunderman Thompson Technology uległ OTCF 3:7, kończąc rozgrywki 2 Ligi na dziewiątej lokacie.