Handlog vs Sopra Steria

Handlog
1 - 5
Sopra Steria

W kolejnym meczu 9 kolejki 2 Ligi trudno było wskazać faworyta, bo zmierzyły się ze sobą drużyny Handlog, która zajmowała drugie miejsce w tabeli z depczącą jej po piętach Sopra Sterią, która była za nimi tylko o 1 lokatę i traciła 1 punkt. Od początku meczu drużyna Handlog próbowała robić wszystko, aby tylko ich dwóch zawodników wygrało im  mecz, natomiast Sopra Steria pokazała ile znaczy drużyna i już w 6 minucie wyszła na prowadzenie. Kolejna bramka dla Sopra Sterii wpadła w 12 minucie, ale na odpowiedź Handlog nie musieliśmy za długo czekać, bo już w 14 minucie złapali kontakt z rywalem. Mecz nie zwalniał tempa i po kilku minutach, po pięknie przeprowadzonej kontrze mieliśmy już wynik 1:3 dla Sopra Sterii i z takim też wynikiem zeszliśmy na przerwę. W drugiej połowie za wiele się nie zmieniło, Handlog dalej próbował przekonać nas swoją taktyką, ale to Sopra Steria dwa razy ich skontrowała i mecz zakończył się wynikiem 1:5.