ArchiDoc vs MRW

ArchiDoc
4 - 0
MRW

Zdecydowanym faworytem do wygranej w starciu pomiędzy ArchiDoc a MRW, przed rozpoczęciem rywalizacji na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Piłkarze ArchiDoc przystępowali do tego meczu jako lider tabeli 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, mając na koncie komplet zwycięstw. W swoim ostatnim pojedynku gospodarze, pokonali ekipę el12 w stosunku 3:0, umacniając się na prowadzeniu w stawce. Natomiast goście przed rozpoczęciem tej konfrontacji, mieli na swoim koncie dwa wygrane spotkania. Przed tygodniem piłkarze MRW zwyciężyli w starciu z TPG 5:1, większość bramek zdobywając w drugiej części meczu. Konfrontacja rozpoczęła się od dość równej gry obu drużyn. W pierwszych fragmentach pojedynku, żadna z ekip nie potrafiła wypracować sobie przewagi na placu gry, w efekcie czego oglądaliśmy wymianę akcji z obu stron. Jako pierwsi do siatki rywali trafili gracze ArchiDoc, a konkretnie uczynił to Wojciech Krotofil w 15 minucie rywalizacji. Wynik 1:0 utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron to gospodarze dysponowali minimalną przewagą. Przez większość czasu drugiej połowy, gra również była zacięta i wyrównana, jednak sama końcówka spotkana należała już do zawodników ArchiDoc. W ciągu ostatnich trzech minut gospodarze zdobyli aż trzy bramki, ostatecznie ustalając wynik tego meczu na 4:0.