OTCF vs Handlog

OTCF
3 - 5
Handlog

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy OTCF a Handlog, znajdowali się zawodnicy rozstawieni jako goście. Gracze Handlog przystępowali do tego pojedynku, będąc jedną z dwóch jak dotąd niepokonanych drużyn w stawce 2 Ligi Sportowej Ligi Firm. Przed tygodniem goście po raz pierwszy jednak nie zainkasowali kompletu punktów, remisując z ekipą Honeywell 3:3. Natomiast gospodarze przed rozpoczęciem tego meczu, posiadali na koncie 3 wygrane i mieli nadzieję na poprawę swojej sytuacji w tabeli. Piłakrze OTCF dobrze rozpoczęli rywalizację w tym spotkaniu, w pierwszych minutach gry, nie dając zepchnąć się do głębokiej defensywy. Gospodarze w 11 minucie otworzyli wynik tej konfrontacji, a z gola cieszył się Paweł Sacharz. Jednak już 180 sekund później, piłkarze Handlog zdołali doprowadzić do wyrównania, a bramkę na 1:1 zdobył Sebastian Kurek. W pierwszej odsłonie nie oglądaliśmy już więcej bramek i oba zespoły schodziły na przerwę przy stanie remisowym. Na początku drugiej połowy ponownie dla gości trafił Sebastian Kurek, jednak już kilkadziesiąt sekund później, wyrównanie w tym meczu swoją bramką dał Kacper Pieszczek. Jednak po utracie drugiego gola, to piłkarze Handlog przejęli inicjatywę na placu gry, w kilka minut zaliczając kolejne trzy trafienia. Ostatecznie zespół OTCF przegrał z Handlog 3:5. Goście nadal pozostają niepokonani w bieżącym sezonie, na ten moment tracąc do lidera tabeli 5 „oczek”.