KPMG vs Honeywell

KPMG
3 - 6
Honeywell

Faworytem do sięgnięcia po wygraną, przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy KPMG a Honeywell, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Przed tygodniem gracze Honeywell podzielili się punktami z ekipą Handlog po remisie 3:3, dzięki czemu zdobyli swoje 10 „oczko” w sezonie. Natomiast gospodarze w poprzednim pojedynku, mierzyli się z zespołem Sopra Steria. Zawodnicy KPMG ulegli wówczas przeciwnikom w stosunku 3:5, co było dla nich siódmą przegraną w bieżących rozgrywkach. Spotkanie w początkowej fazie, lepiej ułożyło się dla piłkarzy Honeywell. Goście wyszli na prowadzenie już w 7 minucie meczu, za sprawą trafienia które zanotował Agshin Mammadkhanli. Natomiast już 60 sekund później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie dla Honeywell, dając swojej ekipie bezpieczniejsze prowadzenie. Jednak jeszcze przed zmianą stron, piłkarze KPMG zdołali zdobyć gola kontaktowego, którego w 17 minucie strzelił Adrian Trojanowski. Tak więc do przerwy widniał wynik 1:2. Po zmianie stron, swoją dobrą grę z końcówki pierwszej połowy kontynuowali gospodarze, w 24 minucie doprowadzając do wyrównania, po bramce autorstwa Dawida Węglarza. Jednak ostatnie 10 minut tej rywalizacji, należało już zdecydowanie do zawodników Honeywell. Goście w tym czasie aż czterokrotnie pokonali bramkarza przeciwników, pieczętując tym samym swoją wygraną. Ostatecznie zespół KPMG uległ ekipie Honeywell 3:6. Dzięki wygranej, goście wspięli się na czwartą pozycję w tabeli 2 Ligi.