Wunderman Thompson Technology vs TPG

Wunderman Thompson Technology
2 - 1
TPG

Spotkanie pomiędzy Wunderman Thompson Technology a TPG, w 8 tygodniu gier 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, nie miało wyraźnego faworyta. W ubiegły czwartek obie ekipy przegrały swoje mecze, dlatego w tym starciu liczyły na poprawę dorobku punktowego. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem ulegli drużynie Express Heroes 3:8, co było dla nich czwartą przegraną w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście w swojej ostatniej batalii, musieli uznać wyższość zespołu MRW, przegrywając w stosunku 1:5. W tę rywalizację zdecydowanie lepiej weszli piłkarze Wunderman Thompson Technology, którzy w pierwszym fragmencie spotkania, narzucili rywalom swoje własne warunki gry. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 6 minucie, po golu którego zdobył Aleksander Kowalski. Natomiast już 120 sekund później było 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Lubczyński. Choć w dalszej części pierwszej odsłony goście także mieli swoje okazje bramkowe, wynik z 8 minuty utrzymał się już do przerwy. Po zmianie stron odważniej zaatakowali zawodnicy TPG, co przyniosło im trafienie kontaktowe w 22 minucie, którego autorem był Łukasz Koziarski. Choć gracze gości aż do końcowego gwizdka dążyli do wyrównania, ostatecznie nie udało im się osiągnąć remisu. Wunderman Thompson Technology pokonał zatem TPG 2:1, notując tym samym awans na 6 lokatę w tabeli.