KPMG vs Sopra Steria

KPMG
3 - 5
Sopra Steria

Spotkanie pomiędzy KPMG a Sopra Steria, zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, które w poniedziałkowy wieczór odniosły zwycięstwa w swoich meczach. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w poprzedniej konfrontacji rywalizowali z ekipą ING. Zawodnicy KPMG wygrali wówczas 2:0, co było dla nich pierwszym zwycięstwem w rundzie jesiennej 2 Ligi Sportowej Ligi Firm. Natomiast goście przed trzema dniami, pokonali zespół el12 w rozmiarach 8:3, większość bramek strzelając w pierwszej części meczu. Rywalizacja znakomicie rozpoczęła się dla piłkarzy KPMG, którzy już w pierwszej akcji spotkania wyszli na prowadzenie, po golu którego zdobył Adrian Trojanowski. Jednak w dalszej części pierwszej odsłony, gra była bardzo wyrównana i w 19 minucie goście zdołali doprowadzić do wyrównania, za sprawą trafienia które zanotował Soufian Anesrah. Po zmianie stron, ponowie to gospodarze jako pierwsi pokonali bramkarza przeciwników, jednak tym razem zawodnicy Sopra Steria odpowiedzieli aż trzema trafieniami. Choć w 37 minucie Adrian Trojanowski zdobył gola kontaktowego dla KPMG dając wynik 3:4, to ostatecznie gospodarzom nie udało się doprowadzić do wyrównania. Mecz zakończył się rezultatem 3:5 i to Sopra Steria cieszyła się z 3 „oczek”.