ArchiDoc vs Express Heroes

ArchiDoc
8 - 1
Express Heroes

Faworytami do sięgnięcia po 3 punkty, w pojedynku pomiędzy ArchiDoc a Express Heroes, przed rozpoczęciem rywalizacji na murawie, byli zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy. W ubiegły poniedziałek gracze ArchiDoc, pokonali drużynę Sopra Steria 3:2, co było ich szóstym zwycięstwem z rzędu. Natomiast goście w swoim ostatnim spotkaniu, rywalizowali z zespołem Handlog. Piłkarze Express Heroes przegrali tamtą konfrontację 2:9, większość bramek tracąc po zmianie stron. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanej przewagi zawodników ArchiDoc. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2 minucie gry, a z trafienia cieszył się Daniel Długosz. Chwilę później do siatki gości trafił Wojciech Krotofil, a w 9 minucie gola na 3:1 zdobył Mateusz Donner. Choć w pierwszej odsłonie gracze Express Heroes próbowali nawiązać walkę z rywalami, to po 20 minutach rywalizacji przegrywali już 1:5 i trudno było im myśleć o szybkim odrobieniu start. W drugiej odsłonie spotkanie nieco bardziej się wyrównało, jednak nadal to piłkarze ArchiDoc dyktowali warunki gry, zaliczając kolejne trafienia. Gospodarze po obfitym w gole spotkaniu, pokonali ostatecznie ekipę Express Heroes 8:1, pozostając tym samym liderem tabeli 2 Ligi SLF.