Sopra Steria vs ArchiDoc

Sopra Steria
2 - 3
ArchiDoc

W ostatnim poniedziałkowym meczu 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, naprzeciw siebie stanęły zespoły Sopra Steria oraz ArchiDoc. Goście przystępowali do tej rywalizacji, z pozycji niepokonanego jak dotąd lidera tabeli. Przed tygodniem zawodnicy ArchiDoc, umocnili się na pierwszej lokacie w stawce, pokonując zespół ING aż 14:0. Natomiast gospodarze w swoim poprzednim pojedynku, ponieśli pierwszą jesienną porażkę. Gracze Sopra Steria ulegli ekipie TPG 2:4, dystans do rywali tracąc już w pierwszej części spotkania. Rywalizacja już od pierwszego gwizdka sędziego była bardzo wyrównana. Zarówno gospodarze jak i goście chcieli prowadzić grę, konstruując groźne ataki. Jako pierwsi do siatki w tym meczu trafili piłkarze ArchiDoc, a konkretnie uczynił to Tomasz Peteja, w 10 minucie dając gościom prowadzenie. Jednak tuż przed przerwą zawodnicy Sopra Steria, zdołali doprowadzić do wyrównania, a z bramki cieszył się Ihor-Sviatoslaw Prykhodko. W drugiej odsłonie ponownie to piłkarze ArchiDoc jako pierwsi umieścili piłkę w bramce przeciwników, jednak i tym razem gracze gospodarzy odpowiedzieli golem wyrównującym. Gdy wszystko wskazywało już na to, że ta konfrontacja zakończy się remisem 2:2 i podziałem punktów, w 39 minucie goście wyprowadzili ostateczny cios. Swoje trafienie zaliczył Grzegorz Solorz i ostatecznie to piłkarze ArchiDoc mogli cieszyć się z 3 „oczek”, oraz szóstej wygranej z rzędu.