KPMG vs TPG

KPMG
2 - 3
TPG

Faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy KPMG a TPG, przed rozpoczęciem gry na boisku, byli piłkarze rozstawieni w roli gości. Zawodnicy TPG po nienajlepszym początku sezonu jesiennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, w dwóch ostatnich kolejkach odnieśli zwycięstwa, tym samym notując awans w górę tabeli. Przed tygodniem goście pokonali zespół Sopra Steria 4:2, większość goli strzelając już w pierwszej części meczu. Natomiast gospodarze przystępowali do tej rywalizacji po 5 kolejnych porażkach. W swoim poprzednim starciu zawodnicy KPMG, musieli uznać wyższość drużyny el12, ulegając rywalom 1:5. Jednak ta konfrontacja, rozpoczęła się od lepszej gry graczy gospodarzy. Zawodnicy KPMG wyszli na prowadzenie już w 4 minucie, a do siatki rywali trafił Łukasz Matysek. Przed przerwą zawodnicy występujący w niebieskich strojach, stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych okazji bramkowych, jednak ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Po zmianie stron spotkanie zdecydowanie bardziej się wyrównało. W 30 minucie gola na 1:1 zdobył Adrian Juszczyk, jednak już kilka chwil później Rafał Pelic, dał ponowne prowadzenie KPMG. Gdy wydawało się, że być może to gospodarze zdołają dowieźć korzystny rezultat do końca, wówczas losy meczu w swoje ręce wziął Mateusz Cyganik. Zawodnik TPG trafił do siatki rywali odpowiednio w 36 oraz 38 minucie, ostatecznie przechylając szalę zwycięstwa na korzyść gości.