Honeywell vs MRW

Honeywell
3 - 3
MRW

Spotkanie pomiędzy Honeywell a MRW zapowiadało się jako starcie zespołów, które w obecnym sezonie 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, mają na swoich kontach po jednej wygranej i znajdują się w dolnej połowie tabeli. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem podzielili się punktami z ekipą Wunderman Thompson Technology, po remisie 2:2. Natomiast piłkarze MRW w ubiegły poniedziałek, ulegli drużynie Handlog 4:9, co było ich czwartą przegraną w rundzie jesiennej. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu drużyn. Zarówno Honeywell jak i gracze gości, starali się stwarzać okazje bramkowe, jednak na pierwszego gola przyszło nam poczekać aż do 16 minuty. Wówczas wynik tego meczu otworzył zawodnik MRW – Dawid Zaborek. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie zdobyte przed przerwą. Drugą odsłonę z dużym animuszem rozpoczęli natomiast gospodarze. Już w 22 minucie Jakhongir Mamajonov zdobył gola wyrównującego, a chwilę później ten sam zawodnik wyprowadził Honeywell na prowadzenie. Radość gospodarzy nie trwała jednak zbyt długo, bo już 120 sekund później Wojciech Matuszewski doprowadził do ponownego remisu. W końcówce spotkania obie ekipy zdobyły po jeszcze jednej bramce i ostatecznie po wyrównanym meczu Honeywell zremisował z MRW 3:3.