Sopra Steria vs TPG

Sopra Steria
2 - 4
TPG

Największa sensacja dnia miała miejsce w ostatniej kolejce na boisku numer 3. Sopra Steria podejmowała TPG a tabela jasno wskazywała nam kto może mieć tutaj problem a kto radzi sobie świetnie. Dla Sopry Steria pierwsze 20 minut musiało dłużyć się niesłychanie, zaś na TPG to zaledwie szybka rozgrzewka a mówią o tym ich 3 bramki i zero straconych z tyłu. W finałowych 20 minutach trafili na 4-0 i właściwie mecz się skończył na długo przez końcowym gwizdkiem. Rozbita ekipa Sopra Steria bez koncepcji starała się odrobić chociaż część strat. Udało się podreperować morały, dać kilka fajnych akcentów w ataku i podstawę do budowy na przyszłość ale starczyło to na 2 trafienia. Niespodzianka stała się faktem i TPG zalicza zapewne najlepsze minuty w tym sezonie.