el12 vs KPMG

el12
5 - 1
KPMG

Mecz, z którym obie drużyny wiązały nadzieję przełamania złej passy. Jedni i drudzy nie zaznali jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa, więc z pewnością oba zespoły liczyły na wygraną. el12 do tej pory zdobyli zaledwie jeden punkt, z kolei ich rywale wszystko przegrywali. KPMG, które liczyło na pierwsze punkty w sezonie, mocno rozpoczęło spotkanie i po kilku próbach ataków w 14 minucie zdobyli gola. Niestety dla nich były to dobre złego początki. Od tego momentu na boisku dominował zespół el12, który jeszcze w pierwszej połowie zdołał strzelić trzy bramki. Druga połowa to dalsza dominacja zespołu el12, który to dołożył dwa trafienia za sprawą Macieja Kasperczyka. Warto zaznaczyć, że Kasperczyk w pierwszej połowie strzelił również gola, dzięki czemu mógł się tego dnia cieszyć z powodu hat-tricka. Mecz zakończył się rezultatem 5-1. Ten wynik sprawił, że el12 odbili się od dna tabeli, natomiast KPMG wciąż nie zdobyli punktu i muszą się jak najszybciej sprężyć, by poprawić swoją sytuację w 2 lidze.