MRW vs Handlog

MRW
4 - 9
Handlog

Niesłychanie skutecznie radzi sobie Handlog w 2 Lidze, nie można tego powiedzieć o ekipie MRW, która nie ma tyle szczęścia w domykaniu spotkań. Nie inaczej było i tym razem bo piłkarze Handloga bez oporów pokonywali zasieki rywala już w początkowych minutach. Na przerwę schodzili z prowadzeniem 4-1. Druga połowa potwierdzała ich dominacje i pewność siebie. Sebastian Kurek a dokładniej jego 4 bramki przyczyniły się do takiego obrazu spotkania. Koledzy nie odstawali i też dorzucali sporo jakości w ataku. Mimo to MRW w pewnym momencie przegrywał tylko 4-7 i wydawało się, że może coś jeszcze w tym meczu ugrać. Sił nie starczyło i Handlog dowiózł przewagę do mety i może cieszyć się z czwartego zwycięstwa w tym sezonie.