Honeywell vs ArchiDoc

Honeywell
3 - 5
ArchiDoc

Niepokonany zespół ArchiDoc mierzył się z nieobliczalnym Honeywell. ArchiDoc do tej pory zgromadził komplet zwycięstw, z kolei ich rywale po 3 kolejkach doznali smaku zwycięstwa, poczuli gorycz porażki oraz w poprzedniej kolejce podzielili się punktami z rywalami. Nierówna forma Honeywell zapowiadała, że w tym meczu może się wszystko wydarzyć. Jednak na początku spotkania to faworyci zadali szybkie dwa ciosy i już w 2 minucie widniał wyniki 0-2. Kiedy wydawało się, że ArchiDoc pewnie zmierza po 3 punkty, rywale w błyskawiczny sposób odpowiedzieli i to trzykrotnie, zdobywając 3 bramki w zaledwie 3 minuty. Tym samym po 6 minutach meczu mieliśmy wynik 3-2 i trzeba przyznać, że był to imponujący początek spotkania! Stracone bramki wpłynęły na zespół ArchiDoc niczym zimny prysznic. Faworyci otrząsnęli się po otrzymanych ciosach, odpowiedzieli momentalnie i na przerwę zawodnicy schodzili remisując 3-3. Druga połowa okazała się być dużo spokojniejsza, prowadzona pod pełną kontrolą ArchiDoc, którzy to strzelili 2 bramki i ustalili wynik spotkania 3-5. Gratulacje należą się dla jednych i drugich, ponieważ obie ekipy pokazały się z bardzo dobrej strony, tworząc mecz pełen walki, goli i dramaturgii.