Tenneco Gliwice vs Cooler Club

DRiV Gliwice+
3 - 0
Cooler Club

Faworytem spotkania pomiędzy Tenneco Gliwice a Cooler Club byli gospodarze. Mają oni już na koncie zwycięstwo w rundzie jesiennej, a goście mają najwięcej straconych bramek ze wszystkich drużyn w 1 Lidze, co nie świadczy dobrze o ich obronie. Spotkanie było rozgrywane w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych. Ulewny deszcz z pewnością wpłynął na jakość widowiska. Zgodnie z przewidywaniami mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy Tenneco Gliwice. W 9 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie więcej goli nie widzieliśmy. Druga część spotkania była również lepsza dla gospodarzy. Strzelili oni kolejne dwie bramki i ustalili wynik meczu na 3:0. Po tym zwycięstwie zajmują 6 miejsce w tabeli 1 Ligi.