Tenneco Gliwice vs Prestige

DRiV Gliwice+
0 - 5

Wynik meczu zweryfikowany jako walkower ze względu na występ w drużynie Tenneco Gliwice nieuprawnionego zawodnika.

Mecz pomiędzy Tenneco Gliwice a Prestige zapowiadał się niezwykle ciekawie. W rundzie jesiennej lepszą formę prezentują goście, są na drugim miejscu w tabeli i chcieliby dopisać na swoje konto kolejne trzy punkty. Jednak gospodarze to waleczny zespół i tanio skóry nie sprzedadzą. Oba zespoły były dobrze dysponowane tego wieczoru, okazji bramkowych nie brakowało. W 5 minucie spotkania na prowadzenie wyszedł zespół Prestige. W późniejszym fragmencie meczu zawodnikom brakowało skuteczności i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Po gwizdku arbitra wznawiającym grę po zaledwie parudziesięciu sekundach było już 0:2. Wydawało się, że prowadzenie jest dość pewne, minuty upływały i chwila dekoncentracji wystarczyła żeby drużyna Tenneco Gliwice strzeliła dwie szybkie bramki. Goście próbowali jeszcze odpowiedzieć i wrócić na prowadzenie, jednak ta sztuka im się nie udała. Spotkanie kończy się remisem 2:2. Po podziale punktów Prestige powiększyło swoją stratę do lidera I Ligi.