Keywords Studios vs AutoPartner

Keywords Studios
6 - 3
AutoPartner

Mecz dwóch kandydatów do medalu zapowiadał się naprawdę ciekawie, a delikatnym faworytem wydawał się być zespół formalnych gości. AutoPartner po małym falstarcie miał za sobą serię trzech wygranych meczów z rzędu, podczas gdy KeyWords Studios od początku sezonu grało w kratkę, a ostatnio zanotowało niespodziewaną porażkę z niżej notowanym Tenneco Gliwice. Gdyby tendencja miała być zachowana to zespół rozstawiony jako gospodarz powinien ten mecz wygrać i rzeczywiście tak się stało, choć to AutoPartner rozpoczął strzelanie i prowadził już 2:0. Rywale szybko odpowiedzili kontaktowym trafieniem, a już po przerwie dwukrotnie doprowadzali do wyrównania. Ostatni fragment spotkania należał już do KeyWords Studios. Gracze tej drużyny po raz pierwszy w tym meczu wyszli na prowadzenie w 33 minucie, ale nie oddali już go do końcowego gwizdka arbitra, pieczętując jeszcze zwycięstwo dwoma trafieniami w ostatnich minutach pojedynku. Dzięki tej wygranej KeyWords Studios wyprzedził w tabeli AutoPartner i zameldował sie na podium.