8Szymon Kaizik 2'
3', 24'
9Tomasz Wentkowski 5', 12', 31', 38', 40'
  13 12

Mecz tych drużyn można było określić szlagierem 1 Ligi minionej kolejki, bowiem obie drużyny należą do czołówki zaplecza ekstraklasy. Soccer Babershop Pryzmat to aktualny lider, który jako jedyny w stawce może pochwalić się statusem niepokonanej, z kolei BMZ Poland po świetnym wejściu w sezon, dopiero w piątej serii gier poniósł porażkę. Zadanie polegające na powrocie na zwycięską ścieżkę było jednak najtrudniejsze z możliwych, bowiem naprzeciw stanął główny kandydat do mistrzostwa. I rzeczywiście – faworyt nie zawiódł. Zabrzanie od pierwszych minut przejęli inicjatywę na boisku i już po pięciu minutach prowadzili 3:0. BMZ Poland odpowiedział trafieniem bo sprytnie wykonanym rzucie wolnym, jednak jak się okazało była to wyłącznie bramka honorowa. Od tej pory na listę strzelców wpisywali się bowiem już tylko gracze lidera 1 ligi. Ostatecznie Soccer Babershop Pryzmat Zabrze wygrał aż 13:1 i potwierdził, że jest murowanym faworytem do tytułu, przy okazji powiększając przewagę nad wiceliderem do 5 punktów.