BMZ Poland vs AutoPartner

BMZ Poland
3 - 6
AutoPartner

Mocne starcie czekało nas pomiędzy zespołami BMZ Poland i AutoPartner, bo do tej pory radziły sobie z rywalami bardzo sprawnie. Tym razem nie mogą razem wyjść zwycięsko z tej gry i do końca meczu nie można było przypisać 3 punktów żadnej ze stron. Lepiej pierwszą połowę rozegrał AutoPartner schodząc na przerwę z zaliczką 2-1. Na początku drugiej połowy cały zespół dorzucił jeszcze do pieca i ta lokomotywa przejechała się po rywalach doprowadzając do stanu 5-1. Wtedy BMZ Poland zaliczył pierwsze serie skutecznych strzałów, wymiany podań i sensownych schematów, które zamieniły się na dwie bramki. Ale gdy zaczęło być gorąco tak doświadczony zespół jak BMZ Poland raz jeszcze pokazał swoja klasę dorzucając 6 bramkę, odbierającą szanse na powrót rywalom.