Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze vs Prestige

Soccer Barbershop Roker Zabrze
3 - 3

Niesamowity mecz na koniec dnia zaprezentowali nam Prestige i Soccer Barbershop Pryzmat. Do tej pory byli wysoko w tabeli i grali zgodnie z oczekiwaniami. Pierwsza połowa to cisza przed burzą, zespoły wymieniły po jednym celnym ciosie i z pełnym zaangażowaniem wchodziły w decydujące 20 minut spotkania. Ciężko było oceniać kto w danym momencie jest lepszy i ma większą szanse na wygraną. Tempo było na tyle szybkie, że efektywnego czasu meczu było może nawet cale 40 minut. Widzieliśmy tutaj precyzje, jakość, ciąg na bramkę, wszystko co charakteryzuje futbol na wysokim poziomie. W samej końcówce kiedy 3-2 prowadził Prestige pachniało nagłymi rozstrzygnięciami i tak się stało, bo rywal zdołał wyrównać przed końcowym gwizdkiem. Tym samym Soccer Barbershop Pryzmat pozostaje liderem 1 Ligi.