Cooler Club vs Keywords Studios

Cooler Club
3 - 7
Keywords Studios

Mecz pomiędzy Cooler Club a Keywords Studios zapowiadał się interesująco. Zespół gospodarzy liczył na przerwanie złej passy trzech porażek z rzędu. Jednak to spotkanie nie rozpoczęło się dla nich za dobrze. Po błędzie w obronie szybko stracili bramkę. Zespól gości często ich kontrował i pierwszą połowę wygrał 0:3. W drugiej połowie zawodnikom Cooler Club dalej trudno było utrzymać koncentrację w defensywie, często zdarzało im się zaspać i tracili łatwe bramki z kontrataku. Mecz był już rozstrzygnięty i zawodnicy Keywords Studios ewidentnie się rozluźnili, do tego stopnia, że w końcówce stracili aż trzy bramki. Prowadzenie było na szczęście na tyle wysokie, że nawet to nie pozwoliło rywalom nawiązać walki o zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:7. Goście odnoszą drugie zwycięstwo w rudzie jesiennej i zajmują 3 miejsce w tabeli 1 Ligi.