Tenneco Gliwice vs AutoPartner

DRiV Gliwice+
2 - 6
AutoPartner

Tenneco Gliwice podejmowało zespół AutoPartner, w 4 kolejce spotkań rundy jesiennej. Nieznacznym faworytem był zespół gości, ponieważ udało się im wygrać ostatni mecz, a drużyna gospodarzy ma na koncie trzy porażki z rzędu. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy AutoPartner. Zaskakiwali przeciwników w wysokim pressingiem, czym przyczynili się do wielu strat. Mieli więcej z gry, co przekładało się na sytuacje bramkowe. Po 6 minutach gry wyszli na prowadzenie i chwilę później podwyższyli na 0:2. Gospodarze pokazali waleczność i po zaledwie minucie strzelili gola kontaktowego, jednak tego dnia byli wyraźnie gorzej dysponowani i pierwszą połowę przegrali 2:4. W drugiej części spotkania goście ponownie wysokim pressingiem zmuszali rywali do dalekich wykopów. Sytuacji podbramkowych było trochę mniej, obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:6, a zespół gości po tym zwycięstwie zajmuje 5 miejsce w tabeli 1 Ligi.