PwC SDC vs PACCOR

PwC SDC
6 - 2
PACCOR

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy PwC SDC a PACCOR, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. W swoim poprzednim spotkaniu gracze PwC SDC, pokonali drużynę Novichem w stosunku 3:1, wygraną pieczętując 5 minut przed końcem meczu. Natomiast goście przed tygodniem, podzielili się punktami z zespołem Auroland, po wysokim remisie 4:4. Rywalizację od mocnego uderzenia rozpoczęli goście, wychodząc na prowadzenie już w 2 minucie gry, po bramce którą zdobył Sebastian Śliwa. Jednak taki stan rzeczy utrzymał się przez zaledwie 60 sekund, gdyż po chwili Łukasz Rak dał wyrównanie ekipie gospodarzy. W pierwszej odsłonie meczu gola dla PwC SDC zdobył jeszcze Łukasz Szczotka i przy zmianie stron to gracze występujący w czerwonych trykotach prowadzili 2:1. Tuż po wznowieniu rywalizacji w drugiej połowie, do ponownego remisu doprowadził Sebastian Śliwa, jednak na tym trafieniu zakończyły się ofensywne poczynania drużyny PACCOR tego wieczoru. W ostatnich 15 minutach spotkania, to gospodarze przejęli inicjatywę na placu gry, jeszcze czterokrotnie pokonując bramkarza rywali. Ostatecznie ekipa PwC SDC pokonała PACCOR 6:2, co było dla niej trzecią wygraną w rundzie jesiennej.