PwC SDC vs Novichem

3 - 1

Faworytem spotkania pomiędzy PwC SDC a Novichem byli gospodarze. Wygrali ostatni mecz, tracą mało bramek, a zespół gości nie zaliczył jeszcze zwycięstwa w rundzie jesiennej. Zawodnicy od początku wykazywali duże zaangażowanie i walczyli o każdą piłkę. Ciężko było stworzyć stuprocentową sytuację bramkową. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis. W 15 minucie zespołowi PwC SDC udało się wyjść na prowadzenie i ich celem było utrzymać ten wynik do końca pierwszej połowy. Tak też się stało, w drugą część meczu weszli jeszcze pewniejsi i poskutkowało to szybkim podwyższeniem prowadzenia na 2:0. Goście nie odpuszczali i po paru minutach strzelili gola kontaktowego. Jednak tego dnia w lepszej formie byli gospodarze i ostatecznie wygrali 3:1. Po drugim zwycięstwie z rzędu, PwC SDC ma szansę zagrozić drużynom z czołowych miejsc tabeli Ekstraklasy.