PwC SDC vs Capgemini

3 - 2

Po mocnym starcie sezonu, w 4 kolejce Capgemini utracili pierwsze punkty w sezonie. Mierzyli się wtedy z niżej notowanym rywalem, lecz niespodziewanie przegrali. Teraz ponownie wychodzili do starcia, z zespołem PwC SDC, w roli faworyta, lecz ostatnia porażka sugerowała, że czekają nas duże emocję. Faktycznie tak było, ponieważ to PwC SDC weszli lepiej w spotkanie i już po 5 minutach prowadzili 2-0. Finalnie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-1, co gwarantowało emocję w drugiej części spotkania. Capgemini od początku drugiej połowy dominowali, nieustannie atakowali, lecz wydawać się mogło, że brakuję przekonania w ich działaniach. Dodatkowo brakowało skuteczności i ostatecznie udało się im dołożyć tylko jedno trafienie. Wynik spotkania zakończył się 3-2. Jest to pierwsze zwycięstwo w sezonie drużyny PwC SDC, natomiast Capgemini doznali drugiej porażki z rzędu. Gratulację dla obu ekip, a szczególnie dla zwycięzców, którzy zagrali bardzo rozsądnie, dobrze broniąc się w defensywie i grali skutecznie w ataku.